Новости Экономика экономикакризисукраина

Німецькі економісти радять Україні не сподіватися на покращення економічної ситуації у 2010

base article image

Наступного року Україні не варто очікувати значного покращення економічної ситуації. Про це сказав директор київського бюро німецького банку розвитку (KfW) Крістіан Дьорнер.
 
Вихід України з кризи значною мірою залежить від стабілізації світової економіки, яка зараз «робить важкі кроки для відновлення». Втім вже на початку наступного року світ може отримати неприємне здивування з Азії, де вже зараз можна спостерігати проблеми в банківському секторі, сказав Крістіан Дьорнер. Саме тому, на його думку,  2010 рік  може стати ще одним важким роком для української економіки.

Чи витримає вона другий натиск залежатиме від того, наскільки ефективно Україна й далі співпрацюватиме з Міжнародним валютним фондом та іншими фінансовими партнерами, зауважив представник (KfW). «Боюся, що наступного року Україна ще переживатиме важкі часи. Але я переконаний, що українська економіка рано чи пізно вийде з кризи. Не в останню чергу на це впливатимуть результати президентських виборів», - сказав К. Дьорнер.

Він наголосив, що в Україні є достатньо приватних, банківських та промислових резервів, аби протистояти другій хвилі економічної кризи. Втім, на переконання К. Дьорнера, Україні не варто забувати про реформи в галузі сільського господарства, енергетичного сектору та вдосконалення металургійного виробництва.
 
За матеріалами «Німецька хвиля».

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.