Новости Экономика регіонпремьер

Для депресивних регіонів уряд запровадить спеціальний податковий клімат

base article image

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко ініціює створення нового закону про території зі спеціальним податковим кліматом для інвесторів.

Про це голова уряду заявила сьогодні на урочистому засіданні з нагоди дня місцевого самоврядування, передав кореспондент ГолосUA.
«Ви знаєте, скільки розмов йде про спеціальний податковий клімат для депресивних регіонів, а я хочу повністю змінити навіть назву. Я не хочу, щоб деякі наші громади називали депресивними... Тому я хочу закон про перспективні регіони і на їх базі створити спеціальну податкову систему, що від інвестора передбачатиме сплату тільки двох податків — податку за землю і податок на доходи фізичних осіб, тобто, на заробітну плату. Від всіх інших податків позбавити», - сказала Ю. Тимошенко.

За її словами, «сотні інвесторів вже готові вкладати мільярди доларів у таку систему». «У такі регіони інвестори підуть стрункими рядами», - переконана голова уряду. При цьому вона попередила, що у таких регіонах будуть створені митні території з метою захистити конкуренцію в середині країни.

А. Береза

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.