Новости Экономика гнагаздолги

ДПА стягнула 60 млн. грн. газових боргів

base article image

Внаслідок перевірки Державною податковою адміністрацією товариств теплоенергетики та газопостачання з боржників було стягнено заборгованість у розмірі 60 млн.грн.

Про це ГолосUA повідомили у прес-службі Державної податкової адміністрації.

ДПА перевіряє відповідність вимогам законодавства використання коштів, що надходили на рахунки підприємств комунальної теплоенергетики та відкритих акціонерних товариств з газопостачання і газифікації за використаний природний газ. Оперативними співробітниками податкової міліції проведено аналіз діяльності 69 суб’єктів господарювання, за результатами якого з рахунків боржників стягнуто заборгованість на суму близько 60 млн. грн., застосовано 2 адміністративних арешти активів, складено 8 адміністративних протоколів.

Так, у Закарпатській області порушено кримінальну справу щодо керівників одного з газопостачальних акціонерних товариств за фактом злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України, які розтратили 3,4 млн. грн. державних коштів при здійсненні закупівлі комплектів обладнання для автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій на загальну суму 49,6 млн. гривень.

Податковою міліцією Житомирської області розслідується кримінальна справа за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України щодо службових осіб акціонерного товариства з газопостачання, які ухилились від сплати податків шляхом безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ на загальну суму 1,2 млн. гривень.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.