Новости Экономика гнапредприниматели

12 тисяч підприємств віддали гроші після роз'яснювальної розмови в податковій

base article image

12,6 тис. підприємств погасили заборгованість з виплати зарплатні на суму 1 млрд. 455,3 млн. грн. після індивідуальної роз'яснювальної роботи податківців з керівниками цих установ.

Про це повідомила прес-служба Державної податкової адміністрації України.

Згідно з інформацією, за наслідками контрольно-перевірочних робіт підприємства з початку поточного року погасили заборгованість із зарплати в сумі 103,3 млн. грн.

Крім того, податківці ініціювали припинення контрактів з керівниками 120 підприємств державної і комунальної форм власності, які не дотримуються графіків погашення заборгованості із зарплати.

До органів прокуратури передано матеріали щодо 4,3 тис. юрособ, які допустили тривалу заборгованість із зарплати на суму 907,5 млн. грн.

За рахунок бюджетного відшкодування податку на додану вартість погашено заборгованість із зарплати на суму 68,3 млн. грн.

Під час перевірок суб'єктів господарювання виявлено 2048 випадків виплат зарплат за рахунок неврахованих коштів. З початку року виявлено 122,1 тис. громадян, трудові відносини яких з працедавцями не було оформлено згідно з вимогами законодавства.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.