Новости Экономика жкхправительствокризис

Міністерство ЖКГ має свою версію, як боротись з кризою

base article image

Міністерство житлово-комунального господарства винесе на розгляд Кабінету міністрів низку антикризових рішень, які покращать роботу галузі. Про це повідомив міністр ЖКГ Олексій Кучеренко сьогодні на брифінгу за підсумками проведення міжвідомчої робочої групи з питань теплозабезпечення.

“Нами підготовлено антикризовий проект рішень, який ми найближчим часом, може на цьому засіданні уряду, може на наступному, будемо презентувати Кабінету міністрів. Я дуже сподіваюсь, що мені вдасться переконати деяких міністрів, які завжди проти всього, щоб він (антикризовий проект рішень - ред.) потрапив до Верховної Ради”,- сказав урядовець.

За його словами, міністерство пропонує внести зміни до 15-20 законів.

“Дуже важливим там є закон про спеціальний режим використання податку на додану вартість для підприємств житлово-комунального господарства. Я вважаю, що в умовах, коли бюджетом, а це не важко спрогнозувати, не можливо буде забезпечити модернізацію теплокомуненерго, потрібно дати можливість лишати цей податок підприємствам, в першу чергу, теплокомуненерго, для використання на модернізацію, але під суворим контролем з боку держави”, - пояснив О. Кучеренко

Водночас, він заявив, що “не вірить, що діючий парламент здатен прийняти якийсь нормальний закон”.

А. Береза

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.