Новости Экономика украинабанкрутство

Україна приєднається до списку потенційних країн-банкрутів - італійські ЗМІ

base article image

Україна приєднається до Греції, ОАЕ і Прибалтики у списку потенціальних країн-банкрутів.

Про це пише італійське видання “Le Reppublica”.

Дубай та Афіни розбудили світ від сплячки, оголосивши неприємну новину, — країна загрожує дефолт. Проте, як стверджують автори публікації, з приводу цього мають хвилювати країни Прибалтики й Україна, які вже протягом року знаходяться у стані глибокої фінансової кризи. “Державний борг, призначений для утримання економіки на плаву як країн Східної Європи, так і решти, постійно зростає. Водночас вже стало зрозуміло, що однією жорсткою політикою бюджетного контролю, зокрема, відносно соціальних виплат, більшості урядам країн не вдасться подолати фінансові негаразди”, - стверджують автори.

На дамку газети, вивести країни з кризи здатен тільки економічний ріст, проте невідомо, за рахунок чого він відбуватиметься, адже епоха багатомільйонних інвестицій та дешевих кредитів в економічний простір екс-членів СРСР давно позаду. “Києву разом з Ригою, яка також отримує виплати кредиту від МВФ, слід серйозно задуматися над тим, як врятувати свою економіку від банкрутства та повернути її до процвітання”, - зазначено у повідомленні.

Зараз найгірший фінансовий стан серед країн-членів ЄС спостерігається в Греції, новий уряд якої поки що не зміг віднайти важелів для регулювання кризи.

Л.Дубенко

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.