Новости Экономика землямораторий

Симоненко наполягає на продовженні дії мораторію на продаж української землі

base article image

Продовження дії мораторію на продаж землі є надзвичайно важливим для України.

Про це заявив кандидат у Президенти від Блоку лівих і лівоцентристських сил, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко сьогодні в ефірі радіо «Рось» у Черкасах, передав кореспондент ГолосUA.

«Сьогодні немає закону про ціну на землю, відсутній земельний кадастр. Продаж землі за таких умов — повторення ваучерної приватизації. Тоді людям обіцяли: лежи на печі — і чекай отримання дивідендів. А у результаті? Пустослівні обіцянки, всі заводи і фабрики розікрали або порізали на металобрухт, що спровокувало зубожіння населення у сотні разів», - наголосив П. Симоненко.

Він підкреслив, що у разі відміни мораторію на продаж землі, з нового року 11 млн. га земельних угідь опиняться в руках закордонних власників. П. Симоненко підкреслив, що сьогодні й так українська земля працює на потреби іноземного капіталу. «В Україні здебільшого сіють рапс і соняшник. Їх продукцію потім везуть на експорт, а українська земля виснажується. Тому, прийшовши до влади, ліві сили робитимуть все для зберігання сільгоспземель у державній власності, а також будуть домагатися реалізації державної програми відновлення землі», - сказав кандидат у Президенти від Блоку лівих сил.

М. Бакушинська


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.