Новости Экономика левыесимоненковласність

Недобросовісні власники приватизованих підприємств розпрощаються із власністю — П.Симоненко

base article image

Усі великі підприємства будуть проінвентаризовані на предмет виконання їхніми власниками приватизаційних зобов'язань.

Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко під час зустрічі з виборцями в Домі культури ім. Кірова в місті Рубіжне Луганської області.

Жителі Рубіжного підтримали кандидатуру Петра Симоненка на посаду Президента України.

Під час спілкування громаду міста цікавили питання державної власності та повернення колишніх підприємств, що належали Україні, а нині перебувають у руках приватного капіталу у під державний контроль.

Представляючи свою програму, П. Симоненко зазначив, що тільки ліві сили, чиїм представником є лідер Компартії України здатні виконати свої обіцянки в частині інвентаризації приватизованої власності, а також повернення до держави в разі, якщо власник не виконує свої приватизаційних зобов'язань.

“Держава буде тільки тоді державою, а влада владою, коли у них є власність. А коли сьогодні власність розтягнута, і вона є приватною, тоді хто знаходяться у владі, є ставлениками цього капіталу і знаходяться там, щоб бути комітетом по захисту майна олігархів”, - заявив лівий кандидат.

Він пояснив, що очолювана ним політична сила вже розробила законопроект, згідно якого недобросовісний власник не зможе задарма експлуатувати колектив приватизованого ним підприємства.

Н. Виноградська

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.