Новости Экономика селолевыесимоненко

Ефективна державна програма для відновлення села вже написана, залишилось її реалізувати, - П. Симоненко

base article image

Відродити село ліві сили збираються в комплексі зі стимулюванням вітчизняного виробницва та повернення державі стратегічно-важливих монополій.

Про це кандидат на посаду Президента України від лівих та лівоцентристських сил Петро Симоненко заявив на зустрічі із журналістами Луганщини, передав кореспондент ГолосUA.

“По селу у нас цілий комплекс питань, які ми пропонуємо вирішити, підтримуючи та створюючи рівні партнерські відносини між власником пая та державою”, - зазначив він.

Як приклад кандидат від лівих навів можливість самостійно Україною переробляти нафту власного видобутку. Відтак, за словами П. Симоненка за умови повернення монополії на видобуток державі, щорічно 5 млн. тонн нафти, яку Україна самостійно отримує з власних запасів створить замовлення для Кременчуцького та Лисичанського нафтопереробних заводів. Відтак, при 80% обробки 5 млн тонн нафти, отримаємо 4 млн тонн світлих нафтопродуктів.

“Державні ціни на видобуток нафти, переробка — ми віддаємо те, що заробило підприємство і знову виходимо на регульовані та зрозумілі ціни світлих нафтопродуктів. 2,6 млн т необхідно селу: ми віддаємо їм, і стабілізуємо їхню ситуацію. 1,4 залишається — ми можемо і школам віддати і системі охорони здоров'я”.

Н. Виноградська

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.