Новости Экономика левыеуголь

Блок лівих сил знає, як вирішити проблеми вугільної галузі

base article image

Блок лівих і лівоцентристських сил має реальний план вирішення проблем вугільної галузі України.

Про це заявив кандидат на посаду Президента України від Блоку лівих і лівоцентристських Петро Симоненко в ефірі обласного радіо Донеччини, передав кореспондент ГолосUA.

Відповідаючи на запитання журналіста, як саме Блок лівих сил збирається вирішувати проблеми одного з найбільших промислових регіонів країни, кандидат у президенти наголосив, що очолювана ним політична сила має реальний план дій, що передбачає жорстоконтрольовані дотації для галузі. “Перше, що буде зроблено — це стабільна державна політика у фінансуванні вугільної промисловості. І ті 10 млрд. грн., які вкрай потрібні нашим вугільникам, ми обов'язково забезпечуватимемо в повному обсязі”, - наголосив П. Симоненко.

Також він зазначив, поряд із державною підтримкою буде проведено так зване відсторонення від контролю за промисловістю “приватних рук”, які використовують багатства держави як об'єкт для власного збагачення. “По-друге, вугільна галузь буде захищена від олігархів і різних так званих комітетів, а іншими словами — комерційних ділків, які використовують вугільну промисловість для власного збагачення. У вугільної промисловості буде стабільна цінова політика, тому що, дотуючи галузь, ми стабілізуватиме ціни на вугілля і таким чином будемо допомагати коксохімікам та металургам, будемо допомагати енергетикам та й взагалі пересічним громадянам України”, - пояснив лідер Компартії України.

“Тому що через такий контроль та регулювання цін, держава забезпечить стабільне держзамовлення для цих галузей, а громадяни отримають стабільні тарифи на енергетику”, - наголосив П. Симоненко.

Н. Виноградська

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.