Новости Экономика кпугосбюджет

Неприйняття Держбюджету-2010 негативно відіб'ється на економіці - КПУ

base article image

У разі неприйняття державного Бюджету 2010 року - Україна житиме за бюджетом 2009 року, що негативно відіб'ється на економіці.

Про це сказала депутат від Комуністичної партії України Алла Александровська кореспонденту ГолосUA.

“Дійсно, існує норма Конституції України та Бюджетного кодексу, згідно якої у разі неприйняття Державного бюджету, країна живе за бюджетом попереднього року. В нашому випадку — це 2009 рік. Тобто уряд зобов'язаний фінансувати всі програми за минулорічною схемою. І це фінансування повинно бути в рамках планів 2009 року, одна дванадцята річного бюджету. Тобто, якщо у бюджеті 2009 року на охорону здоров'я запланована певна сума коштів, то її 1/12 частина направляється на 2010, кожного місяця, доти, поки не буде прийнятий новий бюджет” - наголосила депутат.

Алла Александровська зазначила, що така ситуація негативно позначиться на економіці країни. “Звісно, адже те, що було у 2009 році — виконання закону, наповнення доходів бюджету відстає від сьогоднішніх подій. Інфляція росте, збільшуються борги, а тут ще й ми входимо в Новий рік без чітко спланованого бюджету під реалії сьогодення”, - сказала політик і додала, що уряд порушив бюджетний кодекс і Конституцію, не подавши Бюджетний проект.
О. Каретнікова

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.