Новости Экономика врзаконшахтиуголь

Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету щодо фінансової стабілізації вугільних підприємств

base article image

Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2009 рік" (щодо фінансової стабілізації підприємств вугільної галузі). За відповідне рішення проголосував 361 депутат з 435 зареєстрованих в залі.

Законом створюється додаткове джерело розрахунків енергогенеруючих компаній ТЕС за вугільну продукцію державних вугледобувних підприємств для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати шахтарям.

З метою забезпечення додаткового джерела для оплати вугільної продукції законопроектом пропонується зменшити обсяг збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, платником якої є ДП "Енергоринок", в сумі 245 млн. грн. у грудні 2009 року.

Верховна Рада ухвалила також закон "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2009 рік" (щодо погашення заборгованості шахт за спожиту електроенергію)". За відповідне рішення проголосували 376 депутатів з 434 зареєстрованих в залі.

Законом пропонується забезпечити джерело розрахунків шахтами, на яких здійснюються заходи з підготовки до ліквідації, за поточне споживання та погашення заборгованості за електроенергію. Передбачається, зокрема, змінити цільове призначення залишку невикористаних у 2008 році коштів спеціального фонду державного бюджету в обсязі 260 млн 473,6 тис. грн., що надійшли від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, та за рахунок цих коштів забезпечити оплату зазначеними шахтами поточного споживання та погашення заборгованості за електроенергію.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.