Новости Экономика кабминбюджетвр

Уряд готовий прийняти бюджет-2010 вже сьогодні?

base article image

Кабінет міністрів України готовий надати проект державного бюджету на 2010 рік після затвердження парламентом висновків Бюджетного комітету.

Про це заявив народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Сергій Соболєв у кулуарах Верховної Ради, передав кореспондент ГолосUA.

Він нагадав, що Бюджетний комітет підготував свої висновки і пропозиції до проекту бюджету на 2010 рік. «Парламент повинен затвердити висновки Бюджетного комітету, а потім уряд за рішенням парламенту буде доопрацьовувати бюджет. Це можна зробити вже сьогодні і для цього непотрібно жодних додаткових рішень. Є рішення Бюджетного комітету і ніхто його не відміняв... У другому читанні проект може бути прийнятий через тиждень», - наголосив депутат.

За його словами, уряд прагне вступити у новий рік з прийнятим бюджетом. «У випадку, якщо країна увійде в новий рік без бюджету на 2010 рік, фінансування у наступному році буде на рівні 1/12 від бюджету цього року. Звісно, це не є позитивним для економіки країни, але наголошу, що тепер внесення бюджету залежить не від уряду, а саме від рішень парламенту», - підкреслив С. Соболєв.

О. Каретнікова

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.