Новости Экономика левыеприватизация

Ліві повернуть у державну власність підприємства, де не виконуються приватизаційні зобов'язання

base article image

Ліві сили збираються повернути у власність держави приватизовані підприємства, на яких новий власник не виконує приватизаційних зобов'язань.

Про це заявив кандидат на посаду Президента України від лівих та лівоцентристських сил Петро Симоненко в ефірі одного з телеканалів Харкова, передав кореспондент ГолосUA.

«Держава має мати власність аби вирішувати проблеми ліквідації безробіття, підвищення рівня заробітної плати, тарифи та ціни, соціальні програми. Тобто держава має мати матеріальну базу для вирішення проблеми розвитку виробництва в країні і підвищення рівня соціальної безпеки та економічної безпеки країни”, - наголосив лідер Компартії України.

П.Симоненко зазначив, що одним з перших кроків після свого приходу до влади ліві сили планують інвентаризувати приватизовані підприємства та частину з них повернути до державної власності.

“Ми поставили собі за мету провести інвентаризацію приватизованої власності. Отримав власність за договором від держави в управління, — будь ласка, маєш відповісти чи виконав ти усі приватизаційні зобов'язання чи ні. Виконав — працюй далі, не виконав — ми проаналізуємо чому саме: якщо ти шахрай і використав все для власного збагачення, то підприємство негайно буде повернуто у державну власність”, - сказав кандидат від лівих.

Відповідаючи на запитання журналістів, за яким критерієм ліві визначатимуть що повертати, а що ні, П. Симоненко сказав, що влада керуватиметься тільки законом, а також принципом чесності та прозорості керування підприємствами. Тобто, якщо новий власник виконав свої зобов'язання, підприємство ніхто не відбиратиме.

“Якщо ж ти працював, але за якихось причин у тебе не вийшло, ми повернемо тобі гроші. При цьому ми створимо нормальні відносини в даному випадку з тим, хто раніше був власником і з трудовим колективом і повернемо в державну власність”, - наголосив кандидат від Блоку лівих та лівоцентристів.

Н. Виноградська

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.