Новости Экономика симоненкокредиты

Після зміни влади промисловість отримуватиме кредити під 5% річних - Симоненко

base article image

Відсоткова ставка за кредитами для бізнесу не перевищуватиме 5% річних.

Про це заявив кандидат на посаду Президента України Петро Симоненко в прямому ефірі однієї з телепрограм Полтавщини, передав кореспондент ГолосUA.

Він зауважив, що ліві вже підготували відповідний законопроект. “Треба буде наводити порядок радикальними методами. Серед принципових заходів — це вирішення проблеми і наведення порядку у банківській системі. Адже сьогодні практично відбувається евакуація долара з території України”, - зазначив лідер Комуністичної партії України.

Він пояснив, що чинна влада не переймається проблемою, коли вітчизняне виробництво на період кризи не має реальної кредитної підтримки з боку банківських установ. “Криза в державі, а кредитні ресурси видаються під 30%. Усі розвинені країни світу на час кризи почали кредитувати вітчизняне виробництво під мінімальний відсоток, або й взагалі в нуль. Це тільки у нас деруть в три шкури і наживаються на своїх”, - зауважив П. Симоненко.

Відтак, ліві пропонують встановити обмеження по відсотках за кредитами не більше 5% річних. “Ми встановимо законом 3% річних для національних банків та 5% для приватних. І не дамо наживатися на своїх”, - резюмував лідер Комуністичної партії України.

Н. Виноградська

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.