Новости Экономика украинамвф

Німецькі ЗМІ: Захід відмовляється вірити крокодилячим сльозам України

base article image

Загроза банкрутства змушує Українут звертатися по допомогу МВФ, однак чи захоче фонд допомагати державі, яка нездатна виконати жодної даної неї обіцянки? Відповідь на це питання, скоріше за все, буде відома вже новообраному президентові.

Про це написала німецька Frankfurter Rundschau

"Порівняно із іншими Україна - це держава, яка, здається, знаходиться у стані перманентної політичної та економічної кризи. У неї постійно не вистачає коштів на російський газ, який вона так полюбляє споживати, однак не оплачувати. Цю місію вона із задоволенням прагне перекласти на плечі МВФ, просячи у нього екстрений кредит у розмірі 2 млрд. доларів та при цьому попрекаючи його у тому, що він відмовляється виплачувати четвертий транш кредиту, який був затверджений ще восени минулого року", - вказує видання.

"Однак у МВФ є дуже вагома причина відмовити Києву у видачі чергових коштів: за час користування кредиту Київ не спромігся оздоровити державний бюджет, подолати корупцію у газовому секторі та реформувати фінансову систему, себто вона не виконала жодної даної МВФ обіцянки. Тільки зараз, усвідомивши всю безнадійність фінансового положення країни та навіть незважаючи на січневі президентські вибори, уряд Тимошенко хоче підвищити тарифи на газ".

Газета також відзначила, що окрім обіцянок підвищити тарифи на газ, український уряд пообіцяв приступити весною до повного реформування далеко непрозорої діяльності Нафтогазу. “Мабуть, таким чином Київ сподівається, що Захід йому знову повірить та надасть допомогу”.  

Л. Дубенко, за матеріалами: www.fr-online.de

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.