Новости Экономика промвиробництвостатистика

У листопаді промвиробництво зросло на 8%

base article image

У листопаді цього року порівняно з листопадом минулого року ріст виробництва промисловому комплексу склав 8,6%.

Про це повідомив під час проведення колегії Мінпромполітики міністр промислової політики України Володимир Новицький.

Він окреслив головні напрямки роботи Міністерства у наступному році, серед них підтримка розвитку високотехнологічних виробництв та впровадженні сучасних інноваційних технологій в авіаційній промисловості, машинобудуванні та сільгоспмашинобудуванні, приладобуванні, рухомого складу та обладнання для залізничного транспорту, виробництвах зброї і боєприпасів. Буде продовжено роботу з використання та розвитку середньотехнологічних виробництв у гірничо-металургійному та хімічному комплексі, покращання умов роботи підприємств легкої промисловості.

За словами глави відомства, також передбачено низку заходів щодо створення сучасної інноваційної системи та сталого розвитку довкілля. В напрямку оптимізації структури державного сектору економіки та покращання управління об’єктами державної власності заплановано заходи з розробки та затвердження нових інвестиційних проектів зі створення нових виробничих потужностей та робочих місць на підприємствах підпорядкованих Мінпромполітики, проведення ефективної приватизації.

У рамках розвитку міжнародного співробітництва, як повідомив В. Новицький, заплановано виконання меморандумів між Мінпромполітики України і японськими компаніями та розширення торгівельно-економічних відносин з іншими країнами.

За матеріалами: прес-служба Мінпромполітики

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.