Новости Экономика ющенкосекретариатгаз

Ющенко знайде спосіб отримати від “Нафтогазу” додатки до газових контрактів — Секретаріат

base article image

Президент Віктор Ющенко знайде спосіб отримати від “Нафтогаз України” додатки до газових контрактів. Про це уповноважений Президента з енергетичних питань Богдан Соколовський заявив сьогодні на прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи енергетичної галузі за 2009 рік.

За його словами, Президент діятиме у спосіб, передбачений Конституцією і чинним законодавством України. “Не буду забігати наперед, але думаю, що Президент В. Ющенко знайде спосіб добитися того, аби держава і офіційні органи знали, які такі досягнення зафіксовані у додатках до газових контрактів від 24 листопада”, - сказав уповноважений Президента.

Окрім цього, Б. Соколовський заявив, що у контрактах від 19 січня 2009 року “чітко вказано, що надання даних контракту та додатків не суперечить домовленості сторін”. “Тобто в самому контракті, який був підписаний 19 січня, вказано, що надання інформації офіційним органам не є порушенням самого контракту”, - наголосив він.

Водночас уповноважений Президента висловив думку, що відмова “Нафтогазу” надати додатки до контрактів Президенту є “провокацією від неофіційного керівника компані”.

“Не виключено, що це є спробою за 25 днів до виборів спровокувати шоу з вилучення документів “Нафтогазу”, яке вже мало місце навесні чи влітку... Ось вам і відповідь, чому свого часу потрібно було вдаватись до акції вилучення документів, яку потім так розшуміли”, - додав Б. Соколовський.

Нагадаємо, що минулого тижня юристи “Нафтогаз” відмовили Секретаріату Президента у наданні копій додатків до газових контрактів між “Газпромом” та “Нафтогазом”, підписаних 24 листопада у Москві.

А. Береза.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.