Новости Экономика энергетикасекретариат

В Секретаріаті Президента похвалились успіхами української енергетики

base article image

У Секретаріаті Президента вважають, що у 2009 році енергетична галузь України мала кілька успіхів. Таку думку уповноважений Президента України з питань енергетичної безпеки України Богдан Соколовський висловив на прес-конференції.

“Безсумнівним успіхом є те, що Рада міністрів Європейського Союзу 18 грудня цього року ухвалила позитивне рішення щодо набуття Україною членства у енергетичній співпраці”, - сказав він.

Також, за словами Б. Соколовського, успіхом є реалізація у 2009 році низки кроків у регіональній енергетичній політиці, зокрема, у ядерній. “Це хоч і мало помітно, але успіхом є те, що українські структури методично забезпечують радіаційну та ядерну безпеку всіх наших ядерних об'єктів. У цьому році понад 50% електроенергії українського балансу було вироблено на атомних електростанціях”, - пояснив уповноважений Президента.

Окрім цього, він відніс до досягнень галузі Брюсельську домовленість про модернізацію української ГТС спільно з міжнародними фінансовими інституціями та країнами Євросоюзу.

Нагадаємо, сьогодні Україна відзначає День енергетика.

А. Береза.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.