Новости Экономика підприємництводержспоживстандарт

Кількість перевірок стандартів скоротиться на 70%

base article image

Кількість перевірок Державним комітетом споживстандарту скоротиться на 70%.

Про це йдеться у нормативно-правових актах, що вніс на розгляд Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва, погоджених 23 грудня на засіданні Уряду.

Постанови Кабінету Міністрів мають на меті покласти край діяльності недержавних комерційних посередницьких структур, що незаконно видавали карантинні сертифікати операторам зернового ринку. Ці посередники значно збільшували витрати підприємців, на чому неодноразово наголошували перевізники, оператори зернового ринку та працівники морських торговельних портів.

У нормативно-правовий актах передбачено, що на підставі поданих документів державний інспектор з карантину рослин протягом п'яти календарних днів повинен провести необхідні фітосанітарні процедури, за результатами яких виключно орган Державної служби з карантину рослин видає заявнику карантинний сертифікат або надсилає обґрунтовану відмову. Також заборонено видавати карантинні сертифікати представниками інших органів, підприємств, установ та організацій, а також залучати їх до пов’язаних з цим послуг.

Забороняється також вимагати від підприємців сплачувати будь-які інші платежі за видачу карантинних сертифікатів та пов’язані з цим послуги. Завдяки розробленим Держкомпідприємництвом змінам кількість перевірок працівниками Держкомспожистандартом скоротиться на 70%.

За матеріалами: Прес-служба Держкомпідприємництва

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.