Новости Экономика правительствокризис

Уряд затвердив план заходів на подолання наслідків світової фінансової кризи в регіонах

base article image

Кабінет міністрів України затвердив план заходів, спрямованих на подолання наслідків світової фінансової кризи в регіонах.

Про це говориться у розпорядженні уряду від 23 грудня 2009 року № 1593-р, повідомили ГолосUA у прес-службі Кабінету міністрів.

Мінпромполітики, Мінекономіки, Мінфіну та іншим центральним органам виконавчої влади в період з грудня 2009—2010 років доручено розробити і подати на розгляд Кабміну проект закону про затвердження Загально-державної цільової економічної програми розвитку автомобільної промисловості та регулювання ринку автомобілів на період до 2015 р».

Мінекономіки, Мінвуглепром, Мінжитлокомунгосп, Мінфін мають в першому півріччі 2010 року розробити і подати на розгляд Кабміну проект закону про внесення змін до закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» в частині вдосконалення механізму фінансування передачі об'єктів соціальної інфраструктури, які перебувають на балансі вугледобувних підприємств, у комунальну власність.

Крім того, до Кабінету міністрів мають надійти акти щодо внесення змін до Державної цільової економічної програми розвитку внутрішнього ринку на період до 2012 року, затвердженої постановою Кабінету міністрів від 5 серпня 2009 року № 828, у частині визначення завдань з розвитку внутрішнього ринку металопродукції; визначення порядку державного регулювання у сфері енергоефективності та енергозбереження, спрямованого на зменшення енергоємності виробництва продукції та надання послуг; затвердження Державної цільової економічної програми розвитку тваринництва на період до 2015 року (з визначенням заходів щодо державної підтримки створення вертикально-інтегрованих структур із замкнутим циклом виробництва м'яса та м'ясопродуктів).

Фонду державного майна, Мінекономіки, Мінпромполітики та іншим центральним і місцевим органам виконавчої влади доручено сформувати перелік об'єктів, що підлягають приватизації у 2010 року, за пропозиціями центральних і місцевих органів виконавчої влади; забезпечити підготовку та проведення відповідно до законодавства приватизації Бердянського державного заводу скловолокна, Дніпродзержинського державного підприємства «Екоантилід», Костянтинівського державного хімічного заводу, ВАТ «Лисичанський завод гумових технічних виробів».

Запорізька облдержадміністрація, Мінтрансзв'язку, Укравтодор, Мінфін, Мінекономіки Мінрегіонбуд мають вирішити питання щодо виділення у 2010 році коштів для продовження будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжі та реконструкції автодорожнього переїзду греблі Дніпровської ГЕС.

Мінпромполітики, Мінтрансзв'язку мають вивчити питання щодо виготовлення і поставки літаків виробництва Харківського державного авіаційного виробничого підприємства для експлуатації на комерційній основі на повітряних лініях із залученням лізингових підприємств.
Крім того, міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади доручено щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати Міністерству економіки інформацію про стан виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів для її узагальнення і подання до 15 числа зазначеного місяця Кабінетові міністрів України.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.