Новости Экономика львов нафтогаз

Львів передасть газове господарство області на баланс держави з Нового року

base article image

На сесії Львівської міської ради депутати 55 голосами підтримали звернення до Президента України Віктора Ющенка, Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, глави НАК "Нафтогаз України" Олега Дубини і глави Львівської ОДА Миколи Кмітя з клопотанням прискорити передачу функцій по експлуатації систем газопостачання в управління державній структурі - Львівському філіалу ДП "Нафтогазмережі" НАК "Нафтогаз України".

Про це повідомили у прес-службі Львівського філіалу ДП "Нафтогазмережі" НАК "Нафтогаз України".

Своїм звернення до вищого керівництва держави, влада Львова також підтримала і трудові колективи управлінь по експлуатації газового господарства м. Львова і всіх районів Львівської області ВАТ "Львівгаз", які на своїх зборах ухвалили рішення про перехід на роботу в державне підприємство - Львівський філіал ДП "Нафтогазмережі" НАК "Нафтогаз України", який створено на виконання ухвали Кабінету міністрів України від 10 червня 2009 р. №775 "Про підвищення ефективності управління державним майном газорозподільних мереж".

"Ми переконані, що система газопостачання ефективніше експлуатуватиметься державним підприємством і під контролем держави", - йдеться в зверненні.

Нагадаємо, що напередодні депутати Львівської обласної ради на засіданні 22 грудня, також звернулися до керівництва держави і області з клопотанням невідкладно виконати вимоги ухвали Кабміну України від 10 червня 2009 р.р. №775 "Про підвищення ефективності управління державним майном газорозподільних мереж" щоб з 1 січня 2010 р. державна структура - Львівський філіал ДП "Нафтогазмережі" НАК "Нафтогаз України" змогла забезпечити безперебійне постачання газу для споживачів.


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.