Новости Экономика самолетукраинароссия

АН-148 здійснив перший пасажирський рейс в Росії

base article image

Відбувся перший пасажирський рейс регіонального реактивного літака Ан-148 під прапором «Державної транспортної компанії «Росія». Літак розробки українського підприємства сфери управління Міністерства промислової політики АНТК ім. О.К.Антонова, був виготовлений на ВАТ «Воронежське Акціонерне Літакобудівне Товариство» в широкій кооперації з іншими підприємствами Росії, України і ще 13 країн світу. Так, в 14:20 літак з 55 пасажирами на борту вилетів з аеропорту Пулково (Санкт-Петербург) і в 15:30 приземлився в Домодедово (Москва), повідомила прес-служба Мністерства промислової політики України.

Цей Ан-148 став першим з 6 літаків, замовлених ДТК «Росія». Наступний вже побудований в Росії і до кінця 2009 р. повинен бути переданий авіакомпанії.

За словами генерального конструктора АНТК ім. О.К.Антонова Дмитра Ківи, розвиток програми Ан-148 є дуже важливим і вигідним для всіх учасників проекту. Зокрема, в серійному випуску Ан-148 беруть участь 34 українських підприємства. Їхні сумарні доходи від будівництва 80 літаків, на які вже є замовлення, складуть близько 820 млн. доларів, а надходження в державний і місцеві бюджети нашої країни у вигляді податків і зборів досягнуть 241 млн. доларів. Також буде створено близько 12000 нових робочих місць на українських підприємствах.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.