Новости Экономика януковичесроссия

Янукович розповів, що збирається повертати довіру ЄС та Росії через вільну торгівлю

base article image

Україна повинна створити зону вільної торгівлі з Європейським Союзом та єдиний економічний простір з Росією, Білоруссю та Казахстаном.

Про це заявив у ефірі «Шустер live» на ТРК «Україна» лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

За словами Януковича, Україна втратила довіру і в ЄС, і у Росії. «У результаті останньої «п’ятирічки» ми отримали недовіру Європейського Союзу, який відкрито говорить, що Україна не вирішує свої внутрішні питання, не реформує і не модернізує свою державу, і, звичайно, недовіру Росії», - висловився він.
 
Янукович сказав, що його «принижують повчальні розмови з обидвох боків і для того, щоб цього не було, треба проводити прагматичну політику».

«Стосовно нашої політики з Євросоюзом: пріоритет, який у нас буде – це цільові програми, направлені на вирішення важливих для України питань. Ми вирішимо завдання по створенню зони вільної торгівлі з ЄС», - сказавЯнукович.

Відносини з Росією лідер ПР вважає ще більш пріоритетними, «бо Росія є одним з головних партнерів для України. Ми зовсім недавно мали товарообіг у 40 мільярдів доларів, зараз скотилися до 13 мільярдів. Для того, щоб це відновити, ми готові запропонувати Росії, Білорусі і Казахстану створення єдиного економічного простору у форматі 3+1».

Лідер «регіоналів» підкреслив, що нинішня влада жодного разу не запропонувала опозиції у складі державної делегації зустрітися з урядом або Президентом Росії. «Можливо, ми якимось чином впливали би на ці процеси позитивно», - сказав він.

І. Носальська

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.