Новости Экономика банкипродаж

60 українських банків виставили на продаж

base article image

60 українських банків продається, оскільки вони потребують додаткового фінансування.

Про це повідомив фінансист Андрій Оністрат.

Проте, за словами експертів, покупців на запропоновані банки майже немає.

Наступний рік може бути складнішим для банківської системи ніж цей. Як твердять аналітики, усе залежатиме від того чи отримають додаткове фінансування проблемні банки. Клієнтів проблемних банків, які досі не повернули собі депозити чекають суди, через які можна спробувати повернути гроші або просто чекати, поки усе владнається. А загалом українцям, в результаті продажу цих шістдесяти банків, можна очікувати на нові кредитні пропозиції, але не раніше ніж за півроку, упевнений фінансовий експерт Віктор Лисицький.
“Маленький, пересічний українець в цій ситуації потерпає найбільше, гірше всього йому: кредит поверни, виробництво не розвивається, а то й взагалі позакривалося, і перспектива у нього вже зовсім не та, що була. Я думаю, що мінімум через місяці 3-4, максимум через 5-6 місяців кредитування почне зростати. ”

2009 рік найактивніший рік щодо купівлі-продажу банків Україні. За весь час відомо про дві угоди щодо купівлі акцій фінустанов – російський “Внєшеконом банк” прибдав акцій “Промінвестбанку” та “Європейський банк реконструкції та розвитку” разом з німецьким державним банком “KfW” викупили частку харківського “Мегабанку”.

У позаминулому році угод про купівлі банків було 13.

За матеріалами: “Бі-бі-сі”

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.