Новости Экономика властькризис

Влада вирішувала наслідки кризи за кошти громадян — експерт

base article image

Українська влада намагалась вирішувати наслідки економічної кризи за рахунок громадян.

Таку думку під час прес-конференції висловив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко.

«Якщо подивитись, фактично не було зроблено нічого. Більш того, складається враження, що люди, які перебувають при владі, або не усвідомлюють, що роблять помилку, або навмисно так роблять. Всі намагаються піднімати що — соціальні стандарти, мінімальні пенсії. Тобто хочеться, щоб я особисто дав людині гроші. У той час як до реального прогресу, до реального підвищення доходів громадян може призвести абсолютно інший шлях: дати людям нормально заробляти гроші без держави, не просити у держави і не чекати, поки ця держава ці гроші дасть. А дати людям заробити. Ми не побачили жодних змін, які б могли зменшити податковий тиск та інші нарахування на заробітну платню», — повідомив він.

Говорячи про 2010 рік, експерт зазначив, «що до літа, з першими 5 місяцями ситуація з доходами буде потрошку покращуватись».

«Після цього літній період традиційно є періодом відносного підйому. Тобто ситуація буде покращуватись. А щодо осені — починаючи з осені 2010 року, все буде залежати від тієї економічної політики, яку буде проводити українська влада, яка буде в той час. Але сподіваюсь, що як мінімум з осені наступного року погіршення не повинно відбутися. Тобто ми впали на рівень приблизно 2003–2004 років, і дуже повільними темпами починаємо звідти вибиратися», — підсумував Андрій Биченко.

За матеріалами: «ИМК»

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.