Новости Экономика дети закон

З 1 січня багатодітним сім'ям буде надана 50-відсоткова знижка на квартплату – закон

base article image

З 1 січня 2010 року набувають чинності зміни до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міністерства юстиції України, оприлюдненому на сайті відомства.

Закон направлений на посилення соціального захисту багатодітних сімей, поліпшення їх державної підтримки, створення сприятливіших умов для виховання дітей в таких сім'ях.

Зокрема, законом передбачається, що багатодітним сім'ям надаються 50-процентні знижки на квартплату в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. м загальної площі житла на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в житловому приміщенні (будинку), і додатково 10,5 кв. м на сім'ю).

Крім того, передбачається 50-відсоткова знижка за користування комунальними послугами (газ, електрика і інші послуги) і вартості зрідженого балонного газу для побутових потреб в межах норм, визначених законодавством.

Багатодітні сім'ї мають право, згідно закону, на позачергове встановлення квартирних телефонів. При цьому абонплата за користування квартирними телефонами встановлюється у розмірі 50% від затверджених тарифів.

Крім того, законом передбачаються пільги дітям з багатодітних сімей - безкоштовне отримання ліків по рецептах лікарів, щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних і комунальних відомствах охорони здоров'я, безкоштовний проїзд на всіх видах міського пасажирського транспорту. 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.