Новости Экономика жкхценыроссия

З Нового року у Росії суттєво подорожчали житлово-комунальні послуги

base article image

На 26 відсотків піднялися житлово-комунальні тарифи у Москві з 1 січня 2010 року – це найбільший рівень подорожчання на послуги ЖКГ, що відбулося у всіх регіонах Російської Федерації.

Як пояснили кореспонденту ГолосUA у прес-службі Регіональної енергетичної комісії уряду Москви, підвищення викликане подорожчанням енергоносіїв, водночас у нові тарифні ставки внесений рівень інфляції.

Найбільше з Нового року у Москві подорожчали теплопостачання та вода. Тепер опалення одного квадратного метра коштує 19 рублів 40 копійок (попередній тариф – 15 руб.30 коп.). Кубометр води – 19 руб. 85 коп. (раніше 15 руб. 45 коп.)

За гарячу воду москвичи платитимуть 93 руб. 58 коп. за кубометр (у минулому році – 74 руб. 88 коп.), за газ – 29 руб.(раніше – 24 руб. 30 коп.)

Подорожчала й електроенергія: з 2 руб. 11 коп. за кіловат – до 2 руб. 42 коп.

За попередніми підрахунками, вартість житлово-комунальних послуг для середньостатистичної родини з трьох осіб, що мешкає у типовій трьохкімнатній квартирі, складатиме близько 6-8 тисяч рублів (в залежності від наявності газової або електричної плити).

Середня зарплата у Москві у 2009 році складала близько 31 тисячі рублів.

Курс гривні до рубля – в середньому 2 гривні 70 копійок за 10 російських рублів.

Д. Кляхін  

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.