Новости Экономика нафтогаздефицитбюджет

Дефіцит бюджету НАК «Нафтогаз України» в 2010 році складе близько 5 млрд. доларів

base article image

За підрахунками експертів, дефіцит бюджету НАК «Нафтогаз України» в 2010 році складе близько 5 млрд. доларів.

Про це під час конференції повідомив представник Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, дефіцит бюджету НАК «Нафтогаз України» на 2010 рік прогнозувався близько 4 млрд. доларів, але з урахуванням рішення Уряду про збереження цін для промисловості і ТКЕ на рівні 2009 року, а також високої ціни за газ в 305 доларів на кордоні Україна-Росія, дефіцит збільшиться ще мінімум на один мільярд доларів.

«На сьогодні основна задача у 2010 році, безвідносно до того, як буде сформована в Україні влада, вона повинна вжити всіх заходів, аби врегулювати питання з Росією щодо умов більш вигідного співробітництва у газовій сфері. Ми категорично не можемо тягнути такі високі ціни, які є сьогодні на кордоні Україна-Росія в 305 доларів. Молдова має нижчу ціну на газ, а за наших західних сусідів, які прикриті парасолькою НАТО і Європейського Союзу, говорити нічого, бо там істотно нижча ціна на російський газ ніж для України», - зауважив Соколовський.

М.Олексевич

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.