Новости Экономика симоненкобизнес

В Україні немає повноцінного малого та середнього бізнесу – Симоненко

base article image

Про наявність в Україні малого та середнього бізнесу можна лише з припущенням.

Про це заявив лідер комуністів, кандидат у Президенти Петро Симоненко, перебуваючи з візитом у Коростені Житомирської області.

«Сьогодні з великим припущенням можна говорити про наявність у нас малого та середнього бізнесу. Є реалізатори на ринках. А малого та середнього бізнесу, який справді є певним прошарком, у тому числі і в економіці, який виробляє продукцію (у нас реалізують, це не наше виробництво) немає», - сказав він.

Водночас П. Симоненко додав, що Лівий блок має програму, яка сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. «Ми будемо заохочувати через податкові канікули малий та середній бізнес для того, щоб вони створювали робочі місця. Через державний сегмент економіки ми будемо пропонувати їм приймати участь у реалізації програм щодо виготовлення тієї чи іншої продукції. Тобто вони отримуватимуть державну програму замовлень. Вони не носитимуть хабарі у владу – у них буде можливість працювати. Ми захистимо ринок для малого та середнього бізнесу від імпортної продукції та заохотимо державних виробників», - пояснив П. Симоненко.

О. Гайворонська

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.