Новости Экономика бизнессимоненко

Малий і середній бізнес сьогодні є лише реалізатором на ринку, - Симоненко

base article image

Український малий і середній бізнес сьогодні припинив свій розвиток.

Про це заявив кандидат на посаду Президента України від Блоку лівих і лівоцентристських сил, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко сьогодні в ефірі запорізького телебачення, передав кореспондент ГолосUA.

“Сьогодні малий і середній бізнес навряд чи зможе назвати себе малим і середнім бізнесом. Це реалізатори на ринку”, - зазначив П. Симоненко, підкресливши, що нині в Україні немає можливостей для його розвитку.

При цьому він наголосив, що для відродження економіки і становлення малих і середніх підприємців потрібно надати їм можливість брати дешеві кредити та надавати пільги. “Ми їм пропонуємо дешеві кредити. Буде встановлене право — 3-5% кредитна ставка. Створюватимуть робочі місця — ми на два-три роки введемо податкові канікули. Захистимо український ринок, зменшивши імпорт і продаючи вітчизняну продукцію”, - розповів П. Симоненко своє бачення вирішення цієї проблеми.

Кандидат у Президенти від Блоку лівих переконаний, що тільки завдяки такій політиці можна збільшити надходження до державного бюджету. У зв'язку з цим він зазначив, що іншими джерелами поповнення казни може бути встановлення монополії на тютюн і горілчані вироби, монополія на видобуток нафти і газу, боротьба з тіньовою економікою шляхом подолання корупції у вищих ешелонах влади.

“Ми пропонуємо наповнювати державний бюджет за рахунок монополії на тютюн і горілку, це 30% державного бюджету; це боротьба з тіньовою економікою шляхом боротьби з корупцією у владі. Буде введена монополія на видобуток нафти і газу. Тисяча кубометрів українського газу — 190 грн. Той газ, що ми отримуємо з Росії — 300 доларів... Олігархи поповнюють бюджет за рахунок кишень виборців, до 80% бюджету — це платежі простих громадян”, - зауважив лідер комуністів.

А. Йовик

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.