Новости Экономика землякредитсимоненко

Симоненко: банки відбиратимуть землі в українців

base article image

Нині банківські установи зацікавлені у тому, аби відбирати землі, що були заставлені під кредитні ресурси у їхніх власників.

Про це заявив кандидат на посаду Президента України Петро Симоненко в прямому ефірі одного з телеканалів Вінничини, передав кореспондент ГолосUA.

“Коли виникне проблема, що земелькою можна торгувати, то він (банк — ред.) ніколи не дасть вам можливість повернути кредити. І землю у вас автоматично заберуть. За борги”, - наголосив він.

Водночас, лідер Компартії України зауважив, що для запобігання такого розвитку подій, наразі необхідно кардинально змінити владу в країні.

“Країні потрібна інша влада. Адже нині в державі ті правлять, хто зацікавлений землю швидко прибрати”, - заявив кандидат.

Нагадаємо, 22 грудня 2009 року Верховна Рада продовжила мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, ухваливши закон “Про внесення змін до пунктів 14 і 15 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України» (щодо терміну на продаж земельних ділянок). Даним законом продовжено термін заборони внесення права на земельну частку (пай) до статутних фондів господарських товариств до 1 січня 2012 року.
Але вже 29 грудня Президент України В.Ющенко застосував право вето на даний закон. А також направив подання до Конституційного Суду України.

Н. Виноградська

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.