Новости Экономика автомобильпродаж

У грудні продаж легкових авто зріс на 12%

base article image

У грудні минулого року продаж легкових автомобілів збільшився на 12%.

Про це свідчать дані Асоціації "Укравтопром".

В результаті 12 тис. 723 легкових автомобіля знайшли власників. Лідерство на ринку легковиків продовжує утримувати російська марка ВАЗ. "Hyundai" продовжує займати другу позицію. На третьому місці розмістився представник російського автопрому - ЗАЗ.

Як відзначають аналітики, "АвтоВАЗ" в Україні в листопаді зумів наростити 6,3% в реалізації. Кількість автомобілів цієї марки, яка була реалізована і поставлена на облік в ДАІ, склала 2 тис. 176 од.

У той же час "Hyundai" наростивши 26,6% продажу, закріпився на другій позиції, реалізувавши 1 тис. 136 авто. У боротьбі за почесне третє місце переміг ЗАЗ, який у листопаді займав п'ятий рядок. У грудні український автовиробник наростив 26,1%, реалізувавши 797 авто.

У боротьбі за четверту позицію перемогла "Toyota", яка посунула на п'яте місце "Mitsubishi". Компанія втратила за місяць 0,1% в реалізації. Грудневі продажі цих марок склали "Toyota" - 789 од. (листопад 2009 року, - 605 од.), "Mitsubishi" - 679 шт. (листопад 2009 року, - 680).

Місця з шостого по десяте посіли відповідно "Кіа", "Шкода", "Шевроле", "Чері" і "Рено".

Найбільш позитивна динаміка в останньому місяці цього року спостерігалася у німецького бренду "Audi" - 55,1%. Найгіршу динаміку в листопаді продемонструвала "Dacia". Продажі автомобілів цієї марки впали 27,3%.


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.