Новости Экономика бюджеткпу

Новий бюджет буде прийнятий не раніше березня, - КПУ

base article image

Бюджет на 2010 рік буде ухвалений не раніше березня після прийняття новим Президентом України присяги.

Про це заявив депутат від фракції Комуністичної партії України Олександр Голуб в інтерв'ю кореспонденту ГолосUA.

«Бюджет буде прийнятий уже після березня, коли новообраний Президент вступить на посаду, прийме присягу та під себе та свої програми сформує бюджет», - сказав він.

При цьому депутат підкреслив, що уряд свідомо приховує ситуацію щодо стану української економіки. «Є розпорядження уряду про те, що Статуправлінню не дозволено надавати поточні дані щодо справжнього розвитку вітчизняної економіки. Тобто, ані журналісти, ані депутати, ані наукові експерти не можуть отримати справжні цифри... Уряд з певних причин, а причини передвиборні, намагається завуалювати проблеми в економіці», - сказав О.Голуб, додавши, що про негативні тенденції у цьому питанні свідчить нестабільність національної валюти, ВВП та стан вітчизняного виробництва.

Говорячи про те, яка сфера нині найбільше потерпає через відсутність держбюджету, депутат наголосив: «Страждає перш за все держава, тому що немає фінансування для основних її галузей і, зокрема, це розвиток вітчизняного товаровиробника. Страждають також люди, тому що фінансування йде 1/12 від попереднього бюджету, а ми знаємо, що рівень інфляції фактично з'їв ті гроші, які мали б надходити до економіки».

О. Каретнікова

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.