Новости Экономика тимошенко криворіжстальзарплата

Тимошенко поставила«АрселорМіттал Кривий Ріг» ультиматум: або підвищення зарплат працівникам, або позбавлення пільг

base article image

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вимагає від керівництва підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Криворіжсталь) підвищити з 1 січня 2010 року заробітну плату працівникам на 25%.

Про це голова уряду заявила на зустрічі з працівниками підприємства, повідомили ГолосUA в управлінні у зв'язках зі ЗМІ секретаріату Кабінету міністрів.

Глава уряду зазначила, що станом на сьогодні заробітна плата на підприємстві є такою, що потребує підвищення, і уряд спонукатиме керівництво заводу вирішити це питання. «Я поставила вимогу (керівництву підприємства), що з 1 січня 2010 року зарплата має бути піднята на 25%», - сказала вона. Крім того, за її словами, уряд також вимагає від інвесторів невідкладно виконати всі пункти інвестиційної угоди.

Прем'єр-міністр додала, що в разі якщо керівництво підприємства не виконає ці вимоги, то уряд залишає за собою право позбавлення пільг та преференцій, передбачених меморандумом, який підписаний між Кабінетом міністрів та підприємствами гірничо-металургійного комплексу (ГМК).

Вона нагадала, що відповідно до зазначеного меморандуму, уряд знизив ціну на газ, коксівне вугілля та транспортні перевезення для підприємств галузі. Ю.Тимошенко зазначила, що уряд ухвалив рішення щодо дотування їх з державного бюджету, а натомість вимагає неухильно дотримуватись соціальних зобов'язань перед працівниками таких підприємств, зокрема, не знижувати заробітну плату та не проводити звільнення.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.