Новости Экономика деньги криминал

У минулому році Держфінмоніторинг направив фінансовим розвідкам інших країн майже 600 запитів щодо можливого відмивання коштів

base article image

Протягом минулого року Державним комітетом фінансового моніторингу України направлено 572 запити до підрозділів фінрозвідок іноземних країн щодо справ, які можуть бути пов’язані з відмиванням коштів.

Про це повідомили у прес-службі ДКФМУ.

Як зазначив Голова Держфінмоніторингу України Ігор Черкаський ці запити були направлені до 61 ПФР і отримано відповіді на 498 запитів. Той же час, Комітетом отримано від іноземних колег 146 запитів від 46 фінрозвідок.

На сьогоднішній день Комітетом укладено 48 Меморандумів щодо співробітництва у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, з підрозділами фінансових розвідок іноземних держав, з них з 18 ПФР держав-членів ЄС.

Протягом минулого року були підписані меморандуми між Держфінмоніторингом та ПФР США, Австралії, Чорногорії, Острову Мен, Островів Кука, Князівства Монако, Республіки Сан-Марино.

Держфінмоніторинг співпрацює з 117 ПФР інших країн, при цьому, найбільш активний обмін інформацією здійснювався з ПФР Латвії, Кіпру, США, Великобританії, Польщі, Російської Федерації, Німеччини, Естонії, Британських Віргінських Островів та Молдови, - сказав він.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.