Новости Экономика президентгазрозрахунок

Бюджетні установи розрахувалися за газ та тепло менш, як на 10%

base article image

Рівень розрахунку бюджетних установ та організацій за спожитий газ складає 8,9%, за теплоенергію — 8,4.

Про це повідомила прес-служба Президента.

«Бюджетні установи та організації не мають змоги розраховуватися за енергоносії. Станом на 20 січня п.р. рівень їх розрахунків за спожитий природний газ складав 8,9%, а підприємств комунальної теплоенергетики – 8,4%. Надані населенню субсидії та пільги на оплату природного газу компенсовані з місцевих бюджетів газопостачальним організаціям лише на 0,1%», - йдеться зокрема у повідомленні.

За даними Секретаріату Президента, незважаючи на те, що виникає заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери станом на 1 січня 2010 року складала 16,8 млн. грн., уряд наполягає на фінансуванні різних доплат і надбавок окремим категоріям працівників.

У повідомленні сказано, що окрім перелічених проблем із фінансуванням державних видатків, уряд припинив відшкодування ПДВ. «За 25 днів січня 2010 року бюджетне відшкодування ПДВ склало лише 171,3 млн. грн., з яких 145,5 млн. грн. спрямовано в один регіон, Запорізьку область. Підприємствам 19 регіонів України у поточному році не було повернуто ні копійки податку на додану вартість, у той час як належні до відшкодування грошовими коштами суми податку зросли станом на 26 січня 2010 року до 25,6 млрд. грн., з яких протерміновані становлять 7,5 млрд. гривень», - зазначила прес-служба.

Згідно з повідомленням, ситуація, що склалася у найближчий час призведе до необхідності скорочення всіх видатків, планового або стихійного. У документі також висловлене припущення, що сьогоднішня виплата надбавки до заробітної плати призведе то того, що після виборів зарплата не виплачуватиметься взагалі.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.