Новости Экономика независимостьэкономика

Україна втратила економічну незалежність — Симоненко

base article image

Україна втратила економічну незалежність, і є повністю залежною від диктату закордонних власників фінансових установ.

Таке переконання висловив у коментарі ГолосUA лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко.
 
“Як держава, Україна практично вже не існує. Вона знаходиться у стані дефолту, є неплатоспроможною і повністю залежною від того, що диктуватимуть їй з-за кордону. Хочу зазначити, що про це я говорив ще півроку тому”, - сказав він.

За словами П. Симоненка, урядом була задіяна злочинна технологія — не займатися виробництвом, а наповнювати державний бюджет за рахунок закордонних кредитів.

Тож, вважає лідер комуністів, не дивно, що у держави немає грошей на соціальні видатки.

“Фінансування соціальних питань здійснювалося частково за рахунок друку грошей, і емісія була велика. Наразі спостерігається дуже серйозне падіння виробництва. Наперед, ще у минулому році, злочинним шляхом, забрали податки до березня. Тобто, ці три місяці податки ніхто не сплачує. Виробництво на сьогодні у занепаді, збільшується кількість безробітних. Наприкінці цього року буде вже 3,5 мільйони осіб. Тож, звідки наповнювати Пенсійний фонд, державний бюджет?”, - наголосив Петро Симоненко.

Він також висловив своє бачення невідкладних кроків, які можуть врятувати українську економіку.

“Ті, хто дуже багато балакав під час виборів, а не пропонував конкретні дії, сьогодні повинні вжити невідкладних, на нашу думку, заходів. Це концентрація ресурсів і спрямування їх на покращення ситуації, а також монополії на горілку та тютюн, монополії на видобуток нафти і газу, монополії на реалізацію зерна за кордон, і жорстка боротьба з тіньовою економікою, наведення порядку на митниці”, - висловився він.

“Ці моменти й будуть давати відповідь, чи прийшла влада для того, щоб працювати на народ, чи тільки, щоб заглядати у свою кишеню”, - переконаний Петро Симоненко.

І. Носальська

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.