Новости Экономика ндсянукович

Янукович хоче знизити розмір податку на додану вартість

base article image

Кандидат у Президенти України, голова Партії регіонів Віктор Янукович запропонував піднімати українську промисловість через зменшення податків. Про це повідомила прес-служба Партії регіонів.

«Якщо говорити про промисловість, про великий бізнес різних форм власності, то моя пропозиція - створювати мотивації для різних галузей промисловості шляхом різних стосовно тієї чи іншої галузі методів. Але загальний принцип - це поступова лібералізація податків» - зазначив В. Янукович.
 

Насамперед лідер опозиції хоче зробити адміністрування податку на додану вартість прозорим і автоматичним. „В жодному разі ПДВ не повинні торкатися руки чиновників, "які нічого не крали"”. ПДВ автоматично повинен адмініструватися, і про це треба забути”, - підкреслив він.
 

Віктор Янукович запропонував знизити ПДВ і податок на прибуток протягом п'яти років. „Податок на додану вартість потрібно знизити до 17%: до 2011 року - до 19%, і наступні два роки - ще по 1% на рік. Податок на прибуток знижується до 16%: до 2011 року - до 18%, і в наступні два роки - ще на 2%. І ось на цьому ми повинні зупинитися”, - переконаний кандидат у Президенти.
 

«Якщо ж говорити по галузях ... Там, де є тривалий технологічний цикл, як, наприклад, в авіабудуванні, суднобудуванні - податкова система повинна бути гнучкою. Тобто, податок на прибуток має сплачуватися тільки після реалізації готової продукції, а не в процесі її виготовлення», - зазначив Віктор Янукович.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.