Новости Экономика симоненкоянуковичсело

Симоненко рекомендував Януковичу підтримати кооперативний рух і захистити фермерів

base article image

Лідер Блоку лівих та лівоцентристських сил Петро Симоненко рекомендував кандидату в Президенти Віктору Януковичу підтримати кооперативний рух та створити сприятливі умови для роботи аграрних кооперативів, фермерів та державних підприємств, які виробляють сільськогосподарську продукцію.

Про це, зокрема, йдеться у Платформі практичних заходів від Блоку лівих та лівоцентристських сил, текст якої у своєму розпорядженні має ГолосUA.

“Економічна політика повинна сприяти поверненню сільському господарству природної зернової та м'ясо-молочної спеціалізації, підтримку кооперативного руху та надання податкових преференцій аграрним кооперативам, фермерам та державним підприємствам, що виробляють сільськогосподарську продукцію”, - запевнили представники Блоку.

Нагадаємо, 29 січня 2010 року відбулося підписання угоди про співпрацю між кандидатом на посаду Президента України Віктором Януковичем та Блоком лівих та лівоцентристських сил.

«Ліві» сили запропонували «Платформу практичних заходів», котра містить пропозиції майбутньому кандидату у Президенти. Саме на цій платформі і базувалися переговори між ними та кандидатом Віктором Януковичем.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.