Новости Экономика правительствокредитжилье

Уряд вирішив змінити механізм житлового кредитування молоді

base article image

Уряд змінює механізм житлового кредитування молоді. Про це глава уряду Юлія Тимошенко заявила під час зустрічі зі студентами та професорсько-викладацьким складом Одеського національного політехнічного університету та Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського, повідомила прес-служба Кабміну України.

Ю.Тимошенко зазначила, що на сьогоднішній день перешкодою для отримання доступного житла для молодих сімей є завищений розмір першого внеску, а також надзвичайно високі відсоткові ставки та термін надання кредиту. Прем'єр-міністр підкреслила, що для того, щоб змінити систему житлового кредитування, в першу чергу, необхідно змінити керівництво Національного банку України. «У цьому світі є традиція і практика: якщо мова йде про житло - не більше 5% річних, і цю функцію виконує іпотечне кредитування», - наголосила вона.

Прем'єр запевнила, що іпотечні кредити для молоді на придбання квартир видаватимуться на 20 років. «В цьому році ми відкрили Державну іпотечну установу, вперше наповнили її достатньою кількістю грошей і в кризу ми поки що ці гроші спрямували на те, щоб побудувати 6 тис. квартир для пільговиків», - підкреслила вона. Ю.Тимошенко додала, що вже у цьому році буде започатковано новий порядок іпотечного кредитування, згідно з яким доступні кредити зможуть брати молоді сім'ї (де хоча б один член сім'ї має роботу) без першого внеску, не менше ніж на 20 років і не більше ніж під 5% річних.


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.