Новости Экономика рейтингввп

Fitch прогнозує зростання ВВП в Україні на 3%

base article image

У 2010 році в Європі, Близькому Сході та Африці більшість країн з економікою, що розвивається, досягнуть зростання ВВП. Зокрема, на 4,5% - в Росії, 3% - в Україні і Казахстані, і 4% -  в Туреччині. Про це йдеться в повідомленні аналітичної групи "Fitch" з суверенних рейтингів.

В цілому, за прогнозами "Fitch", капітальні витрати у емітентів ринків, що розвиваються, знизилися на 8% в 2009 р. при очікуваному скороченні ВВП на 6,2% в країнах Європи з економікою, що розвивається, і зростанні на 0,9% на Близькому Сході і в Африці. В той час, коли такі галузі, як телекомунікації, оброблювальна промисловість і базові матеріали істотно зменшили капітальні вкладення в 2009 р., такі сектори, як енергетика/комунальний сектор і транспорт, збільшили інвестицій. Це, на думку фахівців агентства, відображає більш довгострокові потреби в інвестиціях в інфраструктуру ринків, що розвиваються.

Щодо аналізу по секторах, то 55% капіталовкладень, очікуваних в 2010 р., стосуються нафтогазового сектору, 20% - транспортного сектору, 10% - ТМТ, 8% - енергетики/комунального сектору, 6% - базових матеріалів.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.