Новости Экономика тепловласть

Влада провалила опалювальний сезон - профильна асоціація

base article image

Влада незадовільно провела опалювальний сезон.

Про це сказано в повідомленні асоціації теплотехнічних компаній.

"Уже зараз у середині опалювального сезону можна стверджувати про те, що опалювальний сезон в Україні провалений", - зазначив голова асоціації Віталій Яковенко.

На його думку, незважаючи на те, що опалювальний сезон не закінчений і остаточні висновки робити ще рано, статистика якості теплопостачання й аварій, що сталися, свідчить про те, що сезон не можна назвати ні нормальним, ні посереднім.

"Практично рівень опалення по країні був катастрофічним. Слава богу, що поки ще не відбулося повторень Алчевської аварії, але наближена до неї трагедія вже сталося в місті Родинське Донецької області", - підкреслив Яковенко.

За даними асоціації, в 5% будинків із централізованим опаленням по всій країні температура у квартирах наближається до нуля градусів, а в третині приміщень вона становить близько 15 С, що нижче мінімального необхідного рівня.

"І все це відбувається на тлі не таких сильних і тривалих морозів. Страшно припустити, що буде з українцями, якщо вдарять по-справжньому сильні й тривалі морози - нижче двадцяти градусів протягом двох тижнів", - зазначив Якименко.

За даними асоціації, під час опалювального сезону в кожному четвертому будинку з централізованим опаленням відбулося щонайменше одне відключення або тепла або гарячого водопостачання.

За матеріалами "Українських новин" 


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.