Новости Экономика світовий банкправительство

Україна сподівається отримати $850 мільйонів від Світового банку у 2010 році

base article image

У 2010 році Україна сподівається отримати $850 мільйонів від Світового банку. Про це повідомила прес-служба уряду. Ці гроші планується використати на 2 проекти для підтримки бюджету.

Міністерство економіки нагадало, що вперше за всі роки співробітництва зі Світовим банком протягом 2008-2009 років вдалося залучити для підтримки структурних реформ, реабілітації фінансового сектора, підвищення довіри суспільства до банківської системи та фінансування державного бюджету 5 системних позик, із трьох яких кошти у розмірі 1,2 мільярда доларів вже було спрямовано до державного бюджету.

Крім того, наразі готуються до ініціювання у 2010-2012 роках 9 проектів за підтримки міжнародних фінансових організацій на суму 4,7 мільярда доларів, серед них проекти з реабілітації газотранспортної системи України, будівництва двох дільниць метрополітену у місті Києві, поліпшення надання послуг населенню з теплопостачання, будівництва та реконструкції ділянки міжнародної автомобільної дороги Київ-Харків, реконструкції та будівництва електричних мереж в південних областях України.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.