Новости Экономика нафтогазценыгаз

Ціни на газ у лютому залишаться стабільними для всіх категорій населення — “Нафтогаз”

base article image

Ціни на газ у лютому залишаться стабільними для всіх категорій населення. Про це повідомив перший заступник голови правління НАК “Нафтогаз” Ігор Діденко.

“Ціни на блакитне паливо і в січні, і в лютому залишаються стабільними для всіх категорій споживачів. Навіть не зважаючи на те, що, як відомо, ціна російського газу, починаючи з першого січня складає 305 доларів”, - сказав І. Діденко.

Він також зазначив, що НАК “Нафтогаз” повністю виконав свої зобов'язання перед “Газпромом”. ”І це з огляду на те, що споживання газу в Україні доходило до 370 млн. куб. газу в день, а транзит до європейських країн доходив до 350 млн. куб., і це відбувалося протягом тижнів і декад”,- сказав І. Діденко.

Нагадаємо, 4 лютого прес-секретар "Нафтогаза України" Валентин Землянський повідомив, що “Нафтогаз” розрахувався за січневий газ із “Газпромом”. "Оплата здійснена в повному обсязі. Отримано підтвердження банку", - сказав він. Україна в січні 2010 року імпортувала 2,55 млрд. кубометрів газу приблизно на 780 млн. доларів.

О. Радченко

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.