Новости Экономика правительствоаптеки

За рік уряд планує створити 500 державних аптек

base article image

Уряд збільшить статутний фонд «Укрпошти» на 150 млн. грн., щоб до кінця 2010 року створити на її базі 500 державних аптек. Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов після офіційної церемонії відкриття у Києві першої державної аптеки на базі підприємства «Укрпошта», - передала прес-служба уряду.

«Ми плануємо внести у статутний фонд «Укрпошти» додатково 150 млн. грн., і за рахунок цих ресурсів «Укрпошта» зможе забезпечити реконструкцію та відкриття аптечної мережі», - повідомив Олександр Турчинов.

При цьому він підкреслив, що державні аптеки на базі «Укрпошти» забезпечуватимуть не тільки реалізацію лікарських засобів, а й будуть виконувати замовлення з доставкою. «Таке рішення уряд ухвалив для того, щоб дати доступ до дешевих ліків широким верствам населення – з одного боку; з іншого – створивши потужну мережу державних аптек, ми завжди будемо мати гарантію захисту людей в будь-яких умовах від дефіциту, спекуляції тощо», - наголосив Олександр Турчинов.

За його словами, вартість ліків у мережі державних аптек буде на 30% нижчою, ніж у комерційній. Перший віце-прем’єр-міністр пояснив, що зниження ціни досягатиметься за рахунок того, що не буде жодних спекулятивних надбавок: «Укрпошта», реалізуючи ліки, буде лише покривати свої видатки відповідно до затвердженого кошторису, а не робити надприбутків. Окрім того, за його словами, зменшенню цін сприятиме великий обсяг реалізації ліків.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.