Новости Экономика железная дорогаторговля

Залізничники проведуть перевірку несанкціонованої торгівлі у поїздах

base article image

З понеділка, 8 лютого Південно-Західна залізниця спільно з Лінійним управлінням Міністерства внутрішніх справ проводитимуть перевірки щодо несанкціонованої торгівлі у приміських поїздах.

Про це повідомила прес-служба Міністерства транспорту та зв'язку України.

Численні нарікання пасажирів на дискомфорт у поїздах через стихійних торгівців та безпритульних осіб змушують залізничників вдатися до запобіжних заходів, йдеться у повідомленні. Працівники залізниці помітили, що особи, які торгують в електричках, зазвичай мають проїзний документ, а відтак за правилами перевезень є пасажирами поїзда і мають право на проїзд.

Залізничники разом із представниками міліції діятимуть згідно зі статтею 160 Адміністративного Кодексу України, якою забороняється торгівля з рук у невстановлених місцях і тягне за собою стягнення штрафу від одного до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Відтак, з метою покращення якості обслуговування пасажирів, Південно-Західна залізниця створила ревізорську групу, до складу якої увійшли провідники та міліціонери: вони затримуватимуть порушників, складатимуть відповідні акти, які передаватимуть до суду.

Щодо осіб, які не мають постійного місця проживання і користуються електропоїздами в якості тимчасових ночівель, існують певні правові колізії. Адже це питання соціальне і його треба вирішувати спільно з органами місцевої влади. Наразі залізничники вивчають юридичну базу, щоб визначити можливість висадки таких небажаних осіб, які становлять неабияку незручність для пасажирів електропоїздів.

Насамперед залізничники перевірятимуть поїзди Київської дирекції – тут щодня курсує 113 пар приміських поїздів. Південно-Західна залізниця звернула увагу пасажирів на проведення вищезгаданих заходів та попросила повідомляти про випадки порушень у поїздах черговим по станціях та провідникам.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.