Новости Экономика пенсиизарплатизалучення

Партія регіонів планує залучити 12 млрд. гривень на повернення пенсій та зарплат

base article image

Регіонали планують залучити 12 млрд. грн. на повернення недоотриманих пенсій і зарплат. Про це заявив регіонал Михайло Папієв, передав кореспондент ГолосUA.

“Додатковий ресурс, який ми зараз оцінюємо у близько 12 млрд. грн. для того, щоб у повному обсязі виконати цей закон і повернути недоотримані громадянами України пенсії, зарплати та соціальні допомоги, внаслідок незаконної діяльності Юлії Тимошенко з першого листопада минулого року”, - сказав він.

За словами нардепа, таке рішення винесли вчора під час засідання робочої групи Опозиційного уряду по напрацюванню державного бюджету на 2010 рік. М. Папієв зазначив, що робоча група інтенсивно веде роботу для того, щоб після виборів державний бюджет України був чітко сформований та проголосований у Верховні Раді.

“Працюють залучені до цієї роботи експерти, науковці, щоб не гаяти часу і внести пропозицію, і новий уряд ухвалить новий бюджет на 2010 рік, і щоб країна почала нормально працювати, і основні пріорітети були сформовані на інноваційно-інвестиційну роботу і відновлення реального сектору економіки”, - сказав М. Папієв.

К. Коваленко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.