Новости Экономика областьэкономика

Визначено найуспішнішу область України за соціально-економічним розвитком у 2009 році

base article image

За підсумками 53-х зведених показників соціально-економічного розвитку у 2009 році, які моніторить Кабінет Міністрів України, Івано-Франківщина посіла перше місце серед 27 областей і міст України. Про це повідомив на прес-конференції голова обласної державної адміністрації Микола Палійчук.

Голова ОДА подякував «усім людям, які працювали на підприємствах, керівникам наших підрозділів та управлінь облдержадміністрації, в тому числі керівникам правоохоронних органів, хто доклався до того, що у 2009 році Івано-Франківська область – вперше за всі роки і незалежності України, – починаючи з першого кварталу, займала перше місце і втримала його за підсумками року».

За словами Миколи Палійчука, найскладнішим для Прикарпаття був четвертий квартал минулого року.
«У мене були побоювання за інвестиційний клімат, за залучення інвестицій, зовнішньоекономічну діяльність, – зізнався голова ОДА. – Підприємства, котрі планували інвестувати в економіку області, у зв’язку з неповерненням ПДВ дещо переглядали свою політику».

Водночас губернатор запевнив представників ЗМІ, що у 2010 році «планується збільшити темпи росту промислового виробництва, насамперед за рахунок поетапного запуску ЗАТ «Лукору» та ТОВ «Карпатнафтохім». В облдержадміністрації сподіваються, що «краще спрацює і ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Довідка. При визначенні місця кожної з областей враховувались соціально-економічні показники: реальний сектор, інвестиційна та зовнішньоекономічна діяльність, державні фінанси та фінансові результати діяльності підприємств, соціальний сектор, споживчий ринок, екологія тощо.

За матеріалами ЗІК

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.