Новости Экономика депозитиправительствоминфин

Мінфін хоче скасувати рішення про переказ депозитів з банку «Надра» до «Родовід Банку»

base article image

Виконувач обов'язків міністра фінансів Ігор Уманський запропонував скасувати постанову уряду №1430 про передачу активів і пасивів банку «Надра» «Родовід Банку».

Про це він сказав сьогодні в кулуарах Кабінету міністрів, передав кореспондент ГолосUA.

«Я хочу запропонувати відмінити рішення уряду, яким ми пропонували врегулювати ситуацію навколо банку «Надра» шляхом передачі активів і пасивів «Родовід Банку», враховуючи ті рішення, які вчора були прийняті Національним банком, і той розгляд, який прямо зараз відбувається на правлінні НБУ щодо банку «Надра», - сказав І. Уманський.

І. Уманський пояснив, що до скасування зазначеної постави уряд спонукає відмова тимчасового адміністратора банку «Надра», призначено НБУ, підписати угоду про переведення активів та пасивів банку «Надра» до «Родовів Банку». Відтак, відповідальність за дільність банку «Надра» лягає на регулятора.

За його словами, уряд ухвалив рішення про те, якщо НБУ сьогодні прийме рішення щодо іншої моделі розвитку врегулювання проблеми у банку «Надра», то рішення уряду буде скасовано.

Як повідомляв ГолосUA, НБУ продовжив дію тимчасової адміністрації в банку «Надра» на один рік. Д. Фірташ перешкодив переведенню депозитів вкладників «Надра» в «Родовід Банк». Він запропонував санувати банк і влити в нього 6 млрд. грн. Сьогодні правління Нацбанку може погодитися на цю пропозицію, якщо Д. Фірташ надасть докази наявності в нього таких коштів.

А. Береза

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.